Wybierz język / Select language : |

Education
Specialisation in Orthodontics (MOrth)
Department of Orthodontics,
Aarhus University, Denmark
Master Of Science (MSc)
Department of Orthodontics,
Aarhus University, Denmark
Master Of Science (MSc)
Department of Marine Biology
Gdansk University, Poland
Doctor Of Dental Surgery (DDS)
Medical Univeristy of Gdansk, Poland

Izabela Czolgosz

Specjalista ortodonta

Izabela Czołgosz ukończyła w 2011 roku Akademię Medyczną w Gdańsku. Po ukończeniu studiów przez dwa lata pracowała w Gdańsku, świadcząc usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Od samego początku jej głównym zainteresowaniem było leczenie dzieci i doroslych z wadami zgryzu. Przez kolejne lata szkolila sie w zakresie ortodoncji na wielu kursach w Polsce i zagranica.

W 2017 r. Dr Czołgosz pomyślnie ukończyła 3-letni program specjalizacyjny w ortodoncji na Uniwersytecie Aarhus w Danii. Głównym celem jej badań naukowych podczas programu specjalizacji była technika klejenia pośredniego zamkow ortodontycznych w technice CAD / CAM i uzyskała tytuł Master of Science (MSc). Dr Czołgosz jest certyfikowanym specjalista ortodonta  różnych technik leczenia ortodontycznego, w tym Incognito, Win, Invisalign i Damon.

Najnowsze osiągnięcia techniczne i technologiczne w zakresie ortodoncji, nowoczesne metody, w tym technika CAD / CAM, są wykorzystywane przez dr Czołgosz w celu zapewnienia swoim pacjentom najlepszego leczenia dostosowanego do ich problemu i potrzeb.

Dr Czołgosz jest członkiem:
Światowa Federacja Ortodontów (WFO)
Europejskie Towarzystwo Ortodontów (EOS)
Amerykańskie Stowarzyszenie Ortodontów (AAO)

CZOŁGOSZ IZABELA I DAMIAN